1. Goxbet »
  2. Ігрові автомати »
  3. The Myth

Ігровий автомат The Myth

slot

Технічні параметри моделі

Слот Goxbet пропонує гравцеві поринути у світ пригод, міфічних істот та чарівних рун. Дія розгортається на 5 барабанах у 3 символи висотою. Виграші складатимуться на 10 фіксованих лініях. Користувач зможе налаштувати ставку за спін у діапазоні від 2 до 2000 грн. Пускати барабани можна в автоматичному режимі, де налаштовується кількість спінів від 10 до нескінченності та припинення автогри за певними параметрами. Наприклад, до певного процента збільшення балансу. Для отримання виграшної комбінації потрібно зібрати на фіксованій лінії 3, 4 чи 5 однакових іконок.

Символіка грального аппарату

У грі беруть участь зображення з різною вартістю:

  • низькою – від х0,2 до х10 (руни з гральними картами);
  • середньою – від х1,2 до х30 (вікінг, Скаді, білий вовк);
  • високою – від х2 до х50 (дракон).

Окрім базових символів, на барабанах з’являються Wild та Scatter. Дикий символ (біла сфера) заміняє всі основні іконки та сплачує від х2,5 до х75. Символ Розкиду (щит) активує призову гру.

Бонусний рівень

Перехід у призовий раунд слота The Mith стає можливим, коли 3-5 Скаттерів одночасно з’являються у будь-якому місці на барабанах. Залежно від кількості символів Розкиду, що випали на полі, гравець отримує 10, 15 чи 25 безкоштовних обертань в одному із чотирьох варіантів бонусної гри:

  1. Dragon Free Spins – Дикий символ стає руною та поширюється на цілий барабан, продовжуючи сплачувати за власні символи та заміняти базові іконки.
  2. Viking Free Spins – всі символи, що випадають поруч із Диким, також стають такими.
  3. Scadi Free Spins – руна Скаді пускає серію респінів, яка триватиме, доки картинка знаходиться на гральному полі. Після кожного спіна Скаді пересувається на одну позицію справа наліво. Раунд триватиме, доки іконка не зникне з барабанів.
  4. Wolf Free Spins – під час кожного спіну на барабанах з’являтимуться три руни з білим вовком у виграшній комбінації з довільною вартістю.

Ігри випадають рандомно. Якщо під час призового раунду на полі з’являються повторно від трьох Скаттерів, він продовжується ще на 10-25 обертань.