1. Goxbet »
  2. Ігрові автомати »
  3. Sun of Egypt 2

Ігровий автомат Sun of Egypt 2

slot

Технічні параметри ігрового апарату Sun of Egypt 2

Дії другої частини слоту Сонце Єгипту розгортаються у спекотному місті на дорозі, на задньому фоні роздуваються піски пустелі. Ігрове поле складається з 5 барабанів. Сумарно нараховується 25 ліній виплат.

Гральний апарат в казино Гоксбет розроблений за технологією HTML5, що дозволяє грати в нього з мобільних пристроїв. Розмір можливої ставки складає від 0,25 до 60 монет на спін. Відсоток повернення – 96%, а сума максимального джекпоту – 205920 монет, що складає х5000 від ставки.

Символи та таблиця виплат

Символи ігрового автомату Sun of Egypt 2 залишились незмінними, розглянемо їх коефіцієнти:

  • карткові номінали – х1-х10;
  • іріс – х1-х20;
  • око Ра – х1-х30;
  • статуетка – х3-х50;
  • анкх – х1-х40.

Також у слоті є два спеціальних символи – Вайлд та Скатер. Wild представлений у вигляді посмертної маски, здатен заміщати собою необхідні елементи на гральному полі. Це дозволяє складатись виграшним комбінаціям. Корзина з золотом – Scatter, що приносить виграш гемблеру при появі від 3 символів на полі незалежно від їх розташування.

Огляд бонусної гри Сонце Єгипту 2

Бонусний раунд в ігровому автоматі розпочинається за появи Скаттерів на 2, 3 та 4 барабанах. Якщо вони випадають на полі у гемблера, розпочинається бонусна гра з фріспінами. Гравець отримує 8 безкоштовних обертань. Поле залишається тим самим, головна особливість бонусної гри – з нього зникають всі малооплачувані символи і залишаються лише преміальні та бонусні.

Якщо під час бонусу вам вдасться зловити ще 3 Скаттера на 2-3-4 барабанах, додадуться ще 8 фріспінів.

Також у грі передбачені спеціальні грошові символи. Вони трапляються під час гри на всіх барабанах. За появи від 6 штук на гральному полі запускається бонусна гра під назвою «Hold and Win Respins». Перед гравцем відкриється нове поле, де будуть розташовані пробіли, грошові символи та джекпот.