1. Goxbet »
  2. Ігрові автомати »
  3. Magellan

Ігровий автомат Magellan

slot

Технічні характеристики

Слот Magellan має ігрове поле з сіткою 5х4 (5 барабани, 4 символи за висотою). Виграші випадають на 50 активних лініях. Перед початком гри в Goxbet слід налаштувати ставку за спін за трьома параметрами:

  • вартість монети (діапазон від 0,01 до 10);
  • кількість монет за одне обертання (від 5 до 100);
  • число ліній у грі.

Мінімальна ставка за спін складає 0,5 коп., максимальна – 10000 грн. Спіни активуються натисканням на кнопки з номіналами ставок. Якщо гравець не бажає змінювати розмір ставки, він може запустити автогру. У цьому автоматі не передбачений вибір кількості автоматичних спінів, лімітів тощо. Автогра вмикається та вимикається натисканням кнопки.

Символіка емулятора

В гральному автоматі Magellan на полі випадають тематичні іконки:

  • мореплавець;
  • дівчина-аборигенка;
  • компас;
  • старовинна карта;
  • номінали гральних карт від десятки до туза.

Спеціальні символи – це Вайлд (вітрильник) та Скаттер (старовинний глобус). Wild заміняє базові іконки та допомагає скласти виграшну комбінацію, а також сплатить гравцеві до х20 за 3-5 власних зображень. Скаттер випадає тільки на середніх барабанах та поповнює гаманець гравця на х2.

Бонусний рівень

Три символи Розкиду активують раунд із семи вільних обертань з альтернативним набором барабанів. У бонусному раунді Вайлди з’являються тільки стеками. Виграші підсумовуються, протягом раунду може випасти множник. Якщо протягом призової гри з’являється ще три Скаттери, раунд подовжується на 7 обертань.

У ризик-грі пропонується подвоїти кожний результативний виграш за спін розміром до 1750 гривень. Опція активується натисканням кнопки «Gamble», що з’являється під табло з виграшем. Геймер має відгадати колір карти – червоний або чорний, а потім забрати гроші чи подовжити гру до першого програшу.

Таємничий символ, що несподівано з’являється на барабанах, надає користувачеві шанс виграти один із 4 джекпотів, кожен з яких відповідає певній масті карти. Геймер повинен із 12 карт вибрати 3 однієї масті та забрати свій джекпот.