1. Goxbet »
  2. Ігрові автомати »
  3. Lucky Streak 3

Ігровий автомат Lucky Streak 3

slot

Технічні параметри та інтерфейс Лакі Страйк 3

Ретро-тематика у комбінації з сучасною графікою та анімацією робить апарат незвичним. На фоні грального поля розташовано полум’я. Панель управління автоматом Лакі Страйк 3 розміщено знизу поля і містить 7 основних клавіш.

Дві кнопки мають подвійне значення: клавіша виклику головного меню та «Старт». Перша замальовується у червоний колір, коли гравцю пропонується перейти у ризикову гру. Друга в тій же ситуації стає зеленою зі стопкою грошей, що дозволяє гемблеру відмовитись від ризик-гри та забрати кошти.

Кількість ліній обирається гравцем від 1 до 5. Ставка на кожну з них може складати від 1 до 10 монет. Є функція турбо, яка прискорює ігровий процес, а також автоспіни, що дозволяє запускатись барабанам без участі гравця.

Символи та виграшні комбінації у Лакі Страйк 3

Вірогідність виграшу в ігровому апараті Lucky Streak 3 складає менше 10%, але всі комбінації є прибутковими, окрім Bar. Комплект із цих символів повертає на рахунок суму останньої ставки. Всі виграшні комбінації збираються с трьох іконок:

  • «777» – х150;
  • зірка – х40;
  • дзвіночок – х12;
  • фрукти – х8;
  • Bar – х1.

Бонусні ігри у слоті Lucky Streak 3

В ігровому автоматі відсутні фріспіни та джекпот. В наявності є бонус та ризикова гра. Бонус можна отримати, коли поле повністю заповнюється однаковими символами. Тоді розмір виграшу в казино Goxbet4 автоматично подвоюється.

Гра на ризик у слоті Lucky Streak 3 побудована за принципом старшої карти. Гравець одразу бачить карту дилера. Якщо у нього сильна рука, краще одразу забирати кошти та не ризикувати. Якщо дилерська картка слабка (нижче 7), то можна спробувати. Для цього потрібно відкрити один з 4 ящиків. При відкритті кращої картки за дилерську виграш буде подвоєно. В іншому випадку ризикова гра закінчується, а виграш гравця повністю анулюється. Максимальна кількість спроб складає 10.